GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası ile Zeynep Çağlar’a ait blog/e-ticaret sitesi yazankasap.com (Gizlilik politikasında “yazankasap.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların yazankasap.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve online alışveriş işlemleri düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri; adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “şahsi bilgiler” olarak anılacaktır.

yazankasap.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

yazankasap.com‘daki kayıt formları, sipariş formları gibi alanlarda irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz istenmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Burada bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürünlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürünleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

yazankasap.com, kişisel bilgilerin ve yazankasap.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. yazankasap.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, yazankasap.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, yazankasap.com’a bu nedenle herhangi bir sorumluluk atfedilemeyecektir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şifreleme ile, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için bize e-mail gönderebilirsiniz.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi kabil değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, yazankasap.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler yazankasap.com tarafından da güncellenebilecektir.

yazankasap.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile diğer iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi yazankasap.com tarafından verilen hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi için de kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

yazankasap.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistikî bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

yazankasap.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, yazankasap.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

yazankasap.com üyeliğinizi, bilgi@yazankasap.com adresine e-mail göndererek iptal edebilirsiniz.

www.yazankasap.com’a aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Şeker Mh. 903. Sk. No:12/2 Adapazarı / SAKARYA

Telefon: +90 546 534 2793

Müşteri Hizmetleri: bilgi@yazankasap.com